Czy opłaca się zainwestować traktorek ogrodowy? Kiedy będzie on tylko kaprysem?

Ten, kto kiedykolwiek kosił trawę w dużym ogródku, zdaje sobie sprawę, że ma to mało wspólnego z błogim przebywaniem na słońcu. Dlatego właśnie traktorek ogrodowy to sprzęt, jakiego pożąda wielu posiadaczy domów.
Ten, kto choć raz kosił trawę w dużym ogródku, zdaje sobie sprawę, że ma to niewiele wspólnego z błogim przebywaniem na słońcu. Dlatego właśnie traktorek ogrodowy to sprzęt, którego pragnie większość właścicieli domów.

Każdy rodzic pragnie, by jego dziecko było radosne – pragnie zatem spełniać niektóre jego marzenia

W dzisiejszych czasach o wiele prościej możemy spełniać prośby swoich pociech, niż jeszcze 40-50 lat wstecz, kiedy nasi rodzice byli dziećmi i za sprawą komunizmu nie można było niczego kupić w sklepach.
W czasach PRL-u dzieci musiały samodzielnie wymyślać sobie atrakcje, które wymagały znacznej inwencji twórczej, gdyż nie były w stanie dostać w sklepach cudownych maskotek czy kolejki elektrycznej.
W dzisiejszych czasach znacznie łatwiej jest spełniać prośby swoich szkrabów, niż jeszcze kilkadziesiąt lat wstecz, gdy nasi rodzice byli dziećmi i za sprawą socjalizmu nie można było niczego kupić w sklepach.
W czasach PRL-u dzieci były zmuszone samodzielnie wymyślać sobie atrakcje, które wymagały sporej inwencji twórczej, gdyż nie były w stanie kupić w sklepach cudownych maskotek czy kolejki elektrycznej.

Każdy rodzic marzy o tym, aby na zdjęciach uchwycić urocze momenty, kiedy dziecko było jeszcze małe

Małe szkraby są tak słodkie, że niejeden rodzic (dziadkowie i krewni też) pragnie im stale pstrykać zdjęcia. Powinniśmy także podumać o profesjonalnej sesji.
Berbecie rosną tak szybko, że aż ciężko w to czasami uwierzyć.
Małe oseski są tak słodkie, że każdy rodzic (dziadkowie i krewni też) pragnie im ciągle robić zdjęcia. Powinniśmy również podumać o profesjonalnej sesji.
Maleństwa rosną tak prędko, że aż ciężko w to czasami uwierzyć.