6 zagadnień nt. edukacji

Gdy pojawiła się w naszym kraju moda na studia wyższe, w latach 90., całkowicie zapomnieliśmy o wykształceniu zawodowym. A szkoda, bo dzisiaj brakuje tego typu fachowców. Wielu jest magistrów różnorodnych kierunków bez szans na bardziej udane życie, którzy nierzadko emigrowali do innych krajów, ażeby jakoś funkcjonować, a mało jest specjalistów z prawdziwego zdarzenia. Właściwie Ci także wyjechali, bo tam zarobią zdecydowanie większe pieniądze.
Gdy pojawiła się w naszym kraju moda na studiowanie, w latach 90-tych, zupełnie zapomnieliśmy o wykształceniu zawodowym. A szkoda, ponieważ obecnie brak tego typu specjalistów. Wielu jest magistrów rożnych kierunków bez szans na lepsze życie, którzy nierzadko wyjechali za granicę, ażeby jakoś żyć, a mała jest ilość fachowców z prawdziwego zdarzenia. Właściwie Ci również wyjechali, bo tam zarobią naprawdę lepiej.