Prince2, jako program pomnażania skuteczności kierowania projektami

Instytucje wprowadzające technikę Prince2, odnoszą znaczne korzyści. Prince2, ceniona jest obecnie za naczelne narzędzie zarządzania projektami. I jest na tyle całościowa, że można ją zastosować w każdym przedsięwzięciu, niezależnie od rozmiarów i typu projektu, organizacji oraz lokalizacji. W kraju Prince2 najczęściej jest wymagany przy projektach z pieniędzy rządowych albo związanych z dopłatami unijnymi. Jest to dość początkująca metoda i niewiele instytucji oferuje w tym zakresie konsultacje.
Organizacje wprowadzające metodę Prince2, odnoszą spore pożytki. Prince2, ceniona jest dzisiaj za przewodnie narzędzie zarządzania projektami. I jest na tyle całościowa, że można ją zastosować w każdym przedsięwzięciu, niezależnie od rozmiarów i typu przedsięwzięcia, instytucji oraz usytuowania. W Polsce Prince2 często jest konieczny przy projektach rządowych lub związanych z dopłatami unijnymi. Jest to stosunkowo młoda metodyka i mało instytucji prowadzi w tym zakresie konsultacje.

Szkolenie – najnowszy środek na odmianę swojego życia i kariery

Skąd brać motywację?

Jak być pełnowartościowym pracownikiem lub szefem? W jaki sposób ruszyć się z kanapy oraz zacząć działać? Czasem trudno samemu podjąć bezwzględną decyzję i zmienić coś w swoim życiu zawodowym. Można wtedy skorzystać z specjalistycznego warsztatu.

Skąd czerpać motywację?

Jak być pełnowartościowym pracownikiem lub szefem? W jaki sposób wstać z fotela oraz zacząć działać? Czasami trudno samemu powziąć stanowczą decyzję i odmienić coś w swoim życiu zawodowym. Warto wtedy skorzystać z specjalistycznego szkolenia.