Zbijajmy wagę z głową

Po raz kolejny przyszła wiosna, a my nie damy radę się wcisnąć w zeszłoroczna spódnicę. Ze zgrozą spoglądamy na swoje odbicie. Daje się zauważyć, że zbytni sobie pofolgowaliśmy zimą i teraz musimy coś uczynić z tą warstwą tłuszczyku, którą wyhodowaliśmy w ciągu kilku ostatnich miesięcy.
Po raz kolejny nastała wiosna, a my nie damy radę się wcisnąć w zeszłoroczna spódnicę. Ze zgrozą patrzymy na swoje odbicie. Daje się zauważyć, że zbytni sobie pofolgowaliśmy zimowa porą i teraz musimy coś uczynić z tą warstwą tłuszczyku, którą zmagazynowaliśmy w ciągu kilku ostatnich miesięcy.

Język angielski zawsze okazuje się być najlepiej znanym na świecie

Jeżeli w czasie roku szkolnego, nie posiadamy zbyt wiele wolnego, aby pójść na naukę języka obcego, to z pewnością musimy się zastanowić, czy idealnym rozwiązaniem dla nas nie będzie kurs, który odbywa się wyłącznie przez lato. Taki kurs angielskiego okazuje się być niesamowicie wymagający, chodzimy na niego częściej oraz jesteśmy jednocześnie na nim kilka godzin, ale cała nauka jest bardziej opłacalna, ponieważ zabiera mniej czasu i jest mocniej skumulowana.
Jeśli w czasie roku szkolnego, nie posiadamy zbyt sporo czasu, żeby zapisać się na naukę języka obcego, to na pewno powinniśmy się namyślić, czy idealnym rozwiązaniem dla nas nie będzie kurs, który odbywa się tylko przez lato. Taki kurs angielskiego jest niesamowicie intensywny, chodzimy na niego częściej i jesteśmy równocześnie na nim więcej godzin, lecz cała nauka jest mocniej korzystna, ponieważ zabiera mniej czasu i okazuje się być mocniej skumulowana.