Zapotrzebowanie na mieszkania w mieście Wrocław.

Równolegle z wiosennym czasem pnie się w górę zapotrzebowanie na mieszkania Wrocław, jak i inne polskie miasta, jest świadkiem czasowego spadku cen. Tendencja ta odwróci się w czasie letniego wypoczynku i możliwe, że znów powróci od września. Właśnie we wrześniu do miasta napłynie kolejny rocznik studentów, część z nich może dostać od rodziców swoją pierwszą kawalerkę.
Razem z wiosennymi porządkami pnie się w górę zapotrzebowanie na mieszkania Wrocław, jak i inne polskie miasta, doświadcza czasowego spadku cen. Trend ten odwróci się w czasie letnich urlopów i przypuszczalnie znów powróci od września. Wtedy to do miasta napłynie kolejny rocznik studentów, część z nich możliwe, że otrzyma od rodziców swoje pierwsze cztery kąty.