Trudno znaleźć malucha, jakie nie wiedziałoby Lego

Lego – ciężko znaleźć dziecko, jakie by nie słyszało o tej chyba największej firmie produkującej najbardziej znane klocki na świecie. I których by nie posiadało lub nie pragnęło mieć i się nimi bawić. Historia tych rewelacyjnych klocków będzie sięgać początku dwudziestego wieku, gdy w niewielkiej miejscowości w Danii została założona firma, która przez kilka kolejnych dekad stała się potentatem na rynku klocków dla dzieci. Bez wątpienia do tego stanu bardzo się przyczynił opracowany na początku lat pięćdziesiątych sposób połączenia między klockami.
Lego – nie ma chyba dziecka, jakie nie wiedziałoby o tej największej chyba firmie która produkuje najpopularniejsze klocki na całym świecie. I których by nie miało albo nie pragnęło mieć i bawić się nimi. Historia tych niezwykłych klocków będzie sięgać początku dwudziestego wieku, gdy w niewielkim miasteczku w Danii została założona firma, która przez kilka następnych dekad stała się światowym potentatem na rynku dziecięcych klocków. Bez wątpienia do tego sukcesu bardzo się przyczynił opracowany na początku lat pięćdziesiątych sposób połączenia między klockami.