Samochód Hot Wheels

Najlepsza zabawa dla chłopca? Oczywiście samochody Hot Wheels

Czy jest na ziemi młody człowiek, który to w prywatnych zbiorach zabawek nigdy nie miał choć jednego modelu marki Hot Wheels? Na pewno niełatwo będzie o takiego delikwenta. Te niewielkie pojazdy, już od dawna opanowały dziecięcy świat. Niesamowicie kolorowe, kuszą małych fanów motoryzacji.
Czy istnieje na świecie młody mężczyzna, który to w swych skarbach motoryzacyjnych nigdy nie posiadał choć jednego modelu marki Hot Wheels? Z całą odpowiedzialnością można stwierdzić, że trudno będzie o takiego delikwenta. Te małe autka, już dawno ogarnęły świat dzieci. Cudownie kolorowe, namawiają do zakupu małych rajdowców.

Zabawki Hot Wheels
Autor: Hazwan Norizan
Źródło: http://www.flickr.com

Małe dzieci lubią między sobą konkurować, toteż z niesamowitą radością fundują sobie małą dawkę adrenaliny czego wynikiem są wyścigi samochodowe. Aby przeżycia stały się bardziej ekscytujące, marka produkująca zabawki Hot Wheels proponuje swym małym odbiorcom specjalne tory, po których autka pędzą jak szalone. Wielką popularność zdobywają bardzo oryginalne modele z dinozaurem, wężem albo ośmiornicą.

Samochodzik Hot Wheels
Autor: Peter Zoon
Źródło: http://www.flickr.com

Wielkim przebojem jednak, są tory które można zamontować do ściany, przy czym istnieje możliwość demontażu bez zniszczenia jej. Są kompatybilne więc z powodzeniem można połączyć je z innymi torami Hot Wheels, dzięki czemu zbudujemy jeszcze bardziej imponujące i ciekawsze konstrukcje. Dzisiaj, dowolnie wybrany amator rajdów może posiadać swój prywatny tor wyścigowy i przezwyciężać prawa grawitacji. Dzięki swym niewielkim rozmiarom, autka dotrzymują towarzystwa dzieciom w każdym miejscu i o każdej porze dnia – w domu, na podwórku, w czasie spaceru, w szkole a także w… wodzie . Gdyż pod wpływem ciepłej i zimnej wody samochody ulegają transformacji i potrafią zmienić kolor. Kolory zmieniają się od tonacji ciepłych po chłodne. Oczywiście każdy model pasuje do torów. Najlepszym dla nas wyborem będzie połączenie obu tych funkcji i nabycie toru myjni, gdzie bąbelki wyczyszczą i przemalują autko na jeden z proponowanych, ekstrawaganckich kolorów

.

Jednak to nie tylko zabawki dla dzieci . To także wielka atrakcja dla ich minimalnie starszych kolekcjonerów, przy tym osób z pełniejszym portfelem, ponieważ istnieje model stworzony przez pewnego jubilera wart 140.000 dolarów! Każdego roku najznamienitsi projektanci projektują coraz to nowsze kolekcje samochodów. Terenowe, nowoczesne, stylowe, ciężarowe – wybór proponowanych modeli jest gigantyczny więc każdy fan motoryzacji, i ten duży i ten mały znajdzie odpowiedni do swoich potrzeb i oczekiwań.