Wpis do nieistniejącego pamiętnika

No tak, mamy wreszcie wyczekane maleństwo. Obrotny tatuś przygotował pokoik dla małej córeczki. Wstawił kołyskę zamówioną u znajomego stolarza. Pierwszy kącik w życiu pełen kolorowych maskotek. Chociaż trzeba powiedzieć, że tatusia troszeczkę poniosło. Głównie przy zakupie misiów. Bo że misie kochać malutka będzie to oczywiste.
No tak, urodziło nam się wyczekane maleństwo. Obrotny tatuś wyszykował kącik dla malutkiej córeczki. Ustawił kołyskę zamówioną u znajomego rękodzielnika. Pierwszy kącik w życiu pełen kolorowych zabawek. Chociaż trzeba przyznać, że tatkę lekko poniosło. Głównie przy kupnie misiów. Bo że pluszaki kochać malutka będzie to oczywiste.

dziecko

Autor: Billy Metcalf Photography
Teraz jednakże zabawki grzecznie oczekują aż ich właścicielka urośnie na tyle, aby się nimi zająć. W tej chwili potrzebne są akcesoria do butelek. Co prawda używane są tylko na spacerkach po naszym ulubionym szczyrkowskim deptaku albo też wtedy gdy mama ma wychodne u cioci Magdy.

Dzisiaj w wiosenny, piękny Wielkanocny Poniedziałek maleńka Zosieńka odziana w błękitną sukienkę oraz w buciki dla niemowląt (dokładnie takie jak tutaj: botki dla dziecka) odpoczywa na kocu a jakże inaczej – z wyszywanym ślicznym misiem. Po ogródku kręci się tatuś, a to przyjrzy się owocowym drzewkom a to pogłaska czarnego kota. Starszy brat w drugim kącie ogródka szkicuje „Elfa” pociąg rzecz jasna. Każdy z tej rodzinki ma jakieś zainteresowania. Tata jest namiętnym słuchaczem „Trójki” i lubi dzieła historyczne. Mamusia lubi książki, kocha rysować co całkiem nieźle jej idzie (co zrozumiałe jeżeli mieszka się w najpiękniejszym miejscu w świecie).

Kliknij ten odnośnik i zobacz więcej (https://www.nadwigrami.pl/klub-sportowy,o-nas.html) bardziej precyzyjnych wiadomości odnoszących się do podnoszonego tu tematu. Z pewnością jest on bardzo atrakcyjny.

W ogródku panuje lekkie zniecierpliwienie, wszyscy czekają zaproszonych gości. Sezon grillowania otwarty. Ma przybyć brat bliźniak pana domu ze swą rodzinką. Wszystko już na stole, grill ogrodowy rozpalony. Razem z gościem do naszego ogródka przybędą dwie dziewczynki – bratanica z przyjaciółką, już je widać jak wyskakują z samochodu. Jedna z nich ubrana w sukienkę w groszki i balerinki dziecięce. Druga zaś młoda dama włożyła różowy rozpinany sweterek, czarne dżinsy, dziecięce botki i torebeczkę. Rzeczy dokładnie jak w tym miejscu: balerinki dziecięce.

Skoro już wszyscy goście przyszli, panowie zabrali się ochoczo do grillowania zaś panie – wraz z tymi młodszymi – wzięły się za przyrządzenie sałatki, jabłkowych chipsów i przybieranie pucharów lodowych truskawkami. Dla panów piwo, lecz nie powiem jakie.
I ja tam byłem mleko i miód piłem …