Pościel dla chłopców

Kupujemy sprawdzoną pościel dla dziecka. Przegląd wiodących propozycji.

Jeśli zastanawiamy się nad przydatnym, praktycznym upominkiem dla małego dziecka, wybierzmy coś z konfekcji lub pościeli. Dużym plusem odzieży jest fakt, że wybór jest naprawdę duży, zaopatrzymy szkraba w coś, naprawdę się przyda, a zaletą wyposażenia łóżeczka jest fakt, że to upominek ”rozwojowy” i wystarczy naprawdę na lata. Jeżeli tylko wybierzemy produkt, który można prać i suszyć w warunkach domowych, z pewnością rodzice maluszka będą go używać przez wiele lat.
Jeśli zastanawiamy się nad uniwersalnym, sprawdzonym prezentem dla małego dziecka, wybierzmy coś z konfekcji lub pościeli. Atutem ubranek jest to, że asortyment jest naprawdę ogromny, zaopatrzymy pociechę w coś, czego naprawdę potrzebuje, a zaletą wyposażenia łóżeczka jest to, że to upominek przyszłościowy i wystarczy naprawdę na długo. Jeśli tylko wybierzemy coś, co można wyprać i suszyć w domu, z pewnością rodzice dziecka będą się nim cieszyć przez kilka lat.

Pościel dla dzieci
Źródło: http://iltex.pl/
Oczywiście wybór jest wielki, więc trzeba wyznaczyć sobie pewne kryteria, którymi będziemy się kierować kiedy będziemy wybierać na przykład pościel i nowoczesne śpiwory dla dzieci. Śpiworki są doskonałym rozwiązaniem, ponieważ zamiast tradycyjnego zestawu pościeli, czyli poduszki i kołdry albo poduszki i kocyka mamy jednoelementowy śpiwór z wycięciami na rączki oraz główkę. Najczęściej zapinają się one na zamek błyskawiczny lub zapinki.

Dzięki temu rozwiązaniu maluszek nie rozkopie się w nocy i nie zmarznie, ponieważ utrzymuje odpowiednią temperaturę ciała podczas całego snu.

Zaciekawił Ci się ten artykuł? Jeżeli tak, to zanim wyłączysz komputer, kliknij najpierw tutaj – ta witryna (http://www.habapolska.pl/zlobek-klub-malucha/edukacja-matematyczna/) również na pewno przypadnie Ci do gustu!

Śpiwór tego typu bardzo dobrze zda egzamin również w trakcie różnego typu wyjazdów. Sklepy w swojej ofercie mają sporo atrakcyjnych modeli i wzorów, na pewno kupimy coś fajnego zarówno dla dziewczynki, jak i dla chłopca.

Śpiwory dla dzieci można prać w pralce i suszyć w stanie rozwieszonym. Warto kupić dwa albo trzy takie śpiwory, aby zmieniać je regularnie. Dobrze jest zatroszczyć się o to, by mieć lżejszą wersję na wiosnę i lato i nieco grubszą na jesień i zimę. Pościel wełniana – jeśli planujemy ją kupić – z pewnością zda egzamin w chłodniejszych miesiącach. Zwróćmy uwagę, jaki typ wełny został użyty do wytworzenia kołder i poduszek, które nas interesują.

Dzianina wełniana powinna być w dotyku ciepła i mięciutka, ale również elastyczna i wygodna.

Oczekuje na Ciebie ciekawa treść (http://ilustris.pl/kartki-na-boze-narodzenie,2,5838) – wystarczy kliknąć w poniższy link i tam stworzyliśmy dla Ciebie wiele kluczowych wątków.

Dobrze się sprawdzi jako tworzywo na pościel, bo posiada idealne właściwości termiczne. Jej konserwacja jest bardziej wymagająca niż pranie bawełnianego śpiworka. Należy uważać zarówno na temperaturę wody, prędkość wirowani, jak i preparat piorący.

Natomiast plusem jest fakt, że produkowana jest również dzianina wełniana o silikonizowanych włóknach (proces ten zapobiega osiadaniu kurzu i pozwala na pranie dzianin w wodzie bez niechcianego filcowania). Pościel wełniana 200×220 powinna być dostosowana do wielkości łóżeczka. Jej plusem jest to, że występuje od razu w kompletach – poduszka i kołdra. Jak widać wybór jest naprawdę duży, jeżeli tylko zwrócimy uwagę na dobrą jakość pościeli i specyfikację producenta, wybierzemy pościel na lata.