niemowlę ze smoczkiem

Akcesoria dla dzieci

Święta lada dzień. Czas przygotowań, wypieków i porządków. Lecz nie dla młodej mamy. Albowiem dla „świeżo upieczonych” rodziców najważniejsze jest ich Maleństwo, zwykle korzystają z zaproszenia na święta od kochających dziadków. W jaki sposób przygotować się z dzieckiem do dalszej drogi?
Święta lada dzień. Czas przygotowań, wypieków i porządków. Lecz nie dla młodej mamy. Albowiem dla „świeżo upieczonych” rodziców najważniejsze są chwile z maluszkiem, na ogół korzystają z zaproszenia na święta od kochających dziadków. W jaki sposób przygotować się z dzieckiem do świątecznej wizyty?

Butelka dla dziecka
Autor: Loni Townsend
Źródło: http://www.flickr.com

Zacznijmy od sprawy priorytetowej: mleka. Mamy, które karmią piersią, zadanie mają ułatwione. Zachęcamy mimo wszystko zabrać laktator. Z jakiej przyczyny, jeśli i tak jedziemy z maluszkiem – zdziwi się mama. Ano po to by podarować sobie choć momenty relaksu. Karmienie na żądanie w trakcie łamania się opłatkiem czy kolacji wigilijnej przy rodzinnym stole, może najbardziej cierpliwą mamę troszkę zirytować. Uszykowanie pojemnika z odciągniętym pokarmem spowoduje, że mama znajdzie chwilę czasu dla siebie, kiedy dziadek lub tata będą opiekować się bobasem. Laktator Avent , który możemy nabyć w wersji ręcznej oraz elektrycznej to niezastąpiony pomocnik każdej mamy.

is