Antykolkowa butelka. Czy rzeczywiście pozwala pokonać kolkę?

Jedni mniemają, iż to perfekcyjne remedium na brzuszkowe kłopoty osesków. Inni, iż to tak zwany „pic na wodę”.
Czy butelki antykolkowe faktycznie pomagają ograniczyć tą dokuczliwą uciążliwość, jaką jest niemowlęca kolka? Rodzicieli poszukujących magicznego medykamentu na kolkę muszę rozczarować – nie ma jednego a także skutecznego antidotum na tę niemowlęcą dokuczliwość.
Jedni uważają, iż to wspaniałe antidotum na brzuszkowe kłopoty dzidziusiów. Inni, iż to tak zwany „pic na wodę”.
Czy butelki antykolkowe faktycznie dopomagają ograniczyć tą dokuczliwą dolegliwość, jaką jest niemowlęca kolka? Rodziców poszukujących czarodziejskiego medykamentu na kolkę muszę zawieść – nie ma jednego jak też skutecznego antidotum na tę niemowlęcą dokuczliwość.

metoda
Z jakiej przyczyny? Ponieważ, pomimo wielu badań i ogromnego postępu leczenia, przyczyny kolki niemowlęcej zostają dalej wielką tajemnicą. Istnieje zarówno wiele teorii na jej temat, jak też rozmaite preparaty oraz sposoby radzenia sobie z nią. Niestety to, co sprawdza się w przypadku jednego maluszka, niekoniecznie da ulgę drugiemu. Aby ulżyć niemowlakowi, zdesperowani rodziciele szukają cudownego antidotum. Jak się zdaje, dopomóc może butelka do filtrowania wody (zobacz ofertę: https://waterbobble.pl/) antykolkowa. Jej producenci perswadują, iż wpływa na zmniejszenie stopnia rozdrażnienia maluszka oraz częstość występowania kolek.
Istnieje co niemiara metod radzenia sobie z tą przykrą uciążliwością. Od kołysania na rękach, przemieszczania w wózku, poprzez kąpiele w ciepłej wodzie, masaż brzuszka, po rozmaitego rodzaju herbaty ziołowe i środki farmakologiczne.

Zajrzyj do naszego serwisu i kontynuuj wyszukiwanie (http://www.winnicadwiegranice.pl/odmiany-winogron/) interesujących wpisów. Opublikowaliśmy ich tam sporo i wszystkie opracowaliśmy z myślą o Was.

Jeśli matka karmi piersią, powodu można poszukiwać w jej jadłospisie. Warto na jakiś czas zrezygnować z dań nabiałowych, ostrych sosów lub komponentów powodujących wzdęcia po czym skontrolować, czy kolka nie ustąpi. Nadzwyczaj często wykorzystywanym sposobem jest również stosowanie do karmienia malucha specjalnej butelki antykolkowej, o których warto poczytać -> warte przeczytania.

Butelki tego typu różnią się od zwyczajnych butelek tym, iż posiadają specjalny system zapobiegający przedostawaniu się pęcherzy powietrza do mleka. Takie butelki jak również rozluźniający płyn do kąpieli kupisz w sklepie on-line. Koniecznie jednak na początku o tym czytaj – zrelaksuj się z płynem do kąpieli.