lekcje angielskiego

Z jakiej przyczyny dobrze jest zainwestować w kursy indywidualne „one to one”

Decydując się na kurs indywidualny uczysz się języka obcego o wiele prędzej aniżeli w grupie, dlatego przyspieszasz swą karierę a także oszczędzasz czas. Ponieważ nauczyciel języka obcego ma 100 procent czasu tylko dla ciebie, nauka w owej formie zapewnia nieosiągalne w przypadku szkoleń w grupach możliwości.

Wybierając kurs indywidualny uczysz się języka obcego o wiele prędzej niż w grupie, dlatego oszczędzasz swój cenny czas jak też przyspieszasz swoją karierę. Ponieważ nauczyciel języka obcego ma 100 procent czasu tylko dla ciebie, nauka w tej formie daje nieosiągalne w wypadku szkoleń w grupach możliwości.
angielski indywidualnie warszawa
Autor: U.S. Embassy Tel Aviv
Źródło: http://www.flickr.com
Taka forma nauczania zapewnia nauczycielowi możliwość pełnego dostosowania się do oczekiwań słuchacza tak pod względem programu, sposobów nauczania, wdrażanego słownictwa jak też terminów zajęć oraz długości trwania szkolenia. Dzięki temu słuchacz otrzymuje kurs całkiem dobrany do jego wymogów. Zajęcia poświęcane są na opanowywanie tych umiejętności, jakie będą dla niego najbardziej ważne. Efektywność nauki będzie bez porównania wyższa, bo słuchacz ma do dyspozycji 100 procent czasu lekcji, który w normalnych warunkach dzielony jest na wszystkich uczestniczących w zajęciach uczniów.

Szkoła języków obcych
Autor: The LEAF Project
Źródło: http://www.flickr.com

Niekiedy w wypadkach gdy do szkoły lingwistycznej zgłasza się dla przykładu małżeństwo, rodzeństwo lub znajomi, jacy pragną szkolić się wspólnie, realne są ich wspólne lekcje w niedużej grupie, tzn. do trzech uczniów. Stworzenie takowej grupy jest wykonalne o ile poziom zaawansowania, potrzeby językowe jak i oczekiwania tyczące się scenariusza zajęć wszystkich zainteresowanych są zbliżone. Lektor zrealizuje wówczas jednakowy program dla całej grupy. Z uwagi na to, że grupa liczy maksymalnie tylko 3 osoby, zindywidualizowane podejście będzie realne dzięki czemu zajęcia mogą mieć styl zbliżony do kursu indywidualnego.

W jaki sposób odnaleźć odpowiednią firmę szkoleniową oferującą tego typu kursy? Wystarczy wpisać w Google hasło: angielski indywidualnie Warszawa (jeśli jesteśmy z Warszawy), a otrzymamy całe mnóstwo wyników. Potrzebujesz więcej informacji? – sprawdź tutaj

Koniecznym elementem poprzedzającym rozpoczęcie każdego kursu jest postępowanie kwalifikacyjne które składa się na ogół z testu pisemnego jak też rozmowy z nauczycielem. Ich celem będzie wyznaczenie bieżącego poziomu umiejętności słuchacza jak też jego potrzeb językowych. Na podstawie tych działań przygotowywany jest program kursu oraz dobierane zostają odpowiednie materiały szkoleniowe tj. podręcznik wiodący oraz inne dodatkowe materiały.