Ubezpiecz się i żyj spokojnie

ING Życie jest firmą z wieloma latami tradycji, potężnym doświadczeniem oraz mnóstwem usatysfakcjonowanych klientów.
kobiety

Autor: Alex E. Proimos
Źródło: http://www.flickr.com
ING Życie jest firmą z wieloletnią tradycją, potężnym doświadczeniem i zastępami lojalnych i zadowolonych klientów. Potrzeba było ciężkiej pracy, by do tego doprowadzić. ING Życie szkoli wielu wykształconych specjalistów, którzy wiedzą jak znacząca dla ich klientów jest ich codzienna praca. Wiedza i doświadczenie pozwoliły na określenie korzystnej i elastycznej oferty, na którą składają się ubezpieczenia grupowe i indywidualne na życie i zdrowie oraz fundusze inwestycyjne i różnorodna polisa na życie.

Ubezpieczenie na życie i zdrowie daje głównie poczucie bezpieczeństwa. Wybór tej usługi to możliwość ochrony ukochanych osób lub przedsiębiorstwa w przypadku śmierci lub ciężkiej choroby. Wypłacone wtedy ubezpieczenie pozwoli nie przejmować się sytuacją materialną i skupić się na relacjach rodzinnych czy przyjacielskich. Wybór spośród 11 proponowanych form ubezpieczenia podzielonych z uwzględnieniem różnych potrzeb, grup wiekowych czy zakresu ubezpieczenia pozwala dobrać usługę do indywidualnych wymagań klienta.

Fundusze emerytalne prezentowane przez ING Życie to obowiązkowe OFE, dobrowolne IKE oraz prywatne fundusze emerytalne, dzięki którym można systematycznie odkładać i inwestować pieniądze uzupełniające niewielką emeryturę. Wygodne życie na emeryturze nie jest nierealne jednak, aby je mieć trzeba zadbać o swoją przyszłość i zacząć oszczędzać jak najwcześniej.

Zaciekawiony? To dla nas optymistyczna informacja. Więc kliknij to i czytaj do woli kolejne specjalistyczne posty.

Dopełnieniem oferowanych usług są bez wątpienia ubezpieczenia inwestycyjne. Pozwalają one na gromadzenie w miarę możliwości oraz pomnażanie wartości naszego kapitału. Usługa w ramach, której ING Życie łączy fundusze inwestycyjne i ubezpieczenie życia i zdrowia daje możliwość osiągnąć zyski wyższe niż na zwykłych lokatach bankowych i daje silniejsze poczucie bezpieczeństwa.

Każda z wymienionych usług pozwala zadbać o przyszłość swoją i najbliższych oraz porządniej przygotować się na problemy.