Excel – czy warto go dokładnie poznać?

Firma Microsoft ma do zaoferowania użytkownikom komputerów nie tylko system Windows, ale także arkusz kalkulacyjny o nazwie Microsoft Office Excel. Premiera pierwszej wersji arkusza kalkulacyjnego firmy Windows miała miejsce w roku 1987. Od daty premiery arkusz jest naprawdę chętnie wykorzystywany przez różnego rodzaju instytucje, firmy oraz osoby prywatne.
Firma Microsoft ma do zaoferowania użytkownikom komputerów nie tylko system Windows, ale również arkusz kalkulacyjny , który nosi nazwę Microsoft Office Excel. Premiera pierwszej wersji arkusza kalkulacyjnego firmy Windows miała miejsce w roku 1987. Od dnia premiery arkusz jest powszechnie wykorzystywany przez najróżniejsze instytucje, firmy oraz osoby prywatne.

Tworzenie aplikacji mobilnych dla biznesu Produkt firmy Microsoft jest w powszechnym użyciu już od naprawdę dawna. Pozwala przeprowadzać przeróżne, czasem naprawdę skomplikowane obliczenia. Za sprawą programu uzyskane wyniki obliczeń mogą zostać przedstawione w formie wykresu. Mimo że program jest szeroko stosowany już od bardzo długiego czasu wiele osób ma problemy z jego prawidłową obsługą. Właśnie dlatego chętnie wybierane są szkolenia Excel Warszawa.

Szkolenia (odwiedź ten link) Excel Warszawa, które ma do zaproponowania kierowane są do osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z programem, jak również do już nieco zaawansowanych osób , które program nieco już znają. Kursanci, którzy zdecydują się uczestniczyć w szkoleniach i je ukończą podczas swojej pracy biurowej będą mogli biegle posługiwać się Excelem. Wprowadzanie liczb do arkusza, ich interpretacja i przedstawianie uzyskanych wyników stanie się zaskakująco proste.

szkolenie

Autor: We Are Social
Źródło: http://www.flickr.com

Katowice – Software House Kursy organizowane są na poziomie podstawowym i zaawansowanym. Liczba godzin zarówno na poziomie podstawowym, jak też zaawansowanym jest zróżnicowana. Standardowo kurs mający miejsce w trybie dziennym to szesnaście godzin nauki , które podzielone są równomiernie na trzy dni. Ale firmy trudniące się szkoleniami oferują również (odkryj serwis) szkolenia Excel, które trwają trzydzieści godzin. Każdy kto podjął decyzję o uczestnictwie w szkoleniu i je ukończy otrzymuje zaświadczenie Ministerstwa Edukacji Narodowej. Szkolenia Excel trzydziestogodzinne składają się ze zwiększonej ilości ćwiczeń praktycznych.

Dla osób, które pragną ekspresowo poznać zasady pracy z arkuszem kalkulacyjnym firmy Microsoft organizowane są szkolenia mające charakter ekspresowy. Trwają one najczęściej szesnaście godzin. Zakończeniem szkolenia jest egzamin. Obejmuje on kwestie teoretyczne i praktyczne. W szkoleniach Excel mogą wziąć udział nie tylko pracownicy firm, ale również osoby prywatne. Średni koszt takiego szkolenia to około trzystu złotych. Dodatkowe informacje