Mów językami

Umiejętność posługiwania się płynnie przynajmniej jednym językiem, najlepiej rzecz jasna angielskim, jest dziś kluczową rzeczą. Talenty językowe trzeba doskonalić już od najwcześniejszych lat, więc jeśli chcesz, aby twoje dziecko biegle władało angielszczyzną, do Google wstaw frazę „angielski dla dzieci Gdańsk”.
Umiejętność posługiwania się biegle co najmniej jednym językiem, najkorzystniej rzecz jasna angielskim, jest dziś kluczową sprawą. Talenty lingwistyczne warto szlifować już od najmłodszych lat, więc jeśli chcesz, aby twoje dziecko znakomicie rozmawiało językiem Szekspira, do wyszukiwarki internetowej wklej sformułowanie „angielski dla dzieci Gdańsk”.

Znajomość języka królów angielskich jest fundamentalna w dzisiejszym świecie, ponieważ większość szefów firm zwraca na to uwagę. Jeśli zatem uważasz, że musisz udoskonalić swoje talenty przed aplikowaniem na wymarzone stanowisko albo zamierzasz zacząć lekcje angielskiego od najniższego poziomu, do Google wstaw słowa angielski z dojazdem (ciekawa historia). W ten sposób nauczyciel języka przyjdzie wprost do twojego domu, nie będziesz musiał jeździć na odległy kraniec miasta, by trafić na zajęcia.

Zajęcia z dojazdem lektora

Autor: Moose
Źródło: http://www.moose.pl

Do Polski skrada się europejski kryzys gospodarczy, coraz trudniej będzie dostać gdziekolwiek pracę. Mądrym ratunkiem w takiej sytuacji jest zwiększanie kwalifikacji. Jeśli zamierzasz świetnie wypaść na rozmowie o pozycję, musisz odznaczać się zdolnością komunikowania się w przynajmniej 2 językach nieojczystych. Nauka hiszpańskiego Warszawa- , jako kolejnego języka, może stać się trafnym posunięciem. Pracodawca z pewnością doceni fakt, że umiesz płynnie porozumiewać się z jego partnerami handlowymi z półwyspu iberyjskiego albo państw latynoamerykańskich. Jeżeli wybierzesz naukę języka Cervantesa, do Google wpisz zdanie „hiszpański Wałbrzych” (więcej info).

uczniowie szkoły dla dorosłych

Autor: Moody College of Communication
Źródło: http://www.flickr.com

Kolejnym językiem, którego płynna znajomość da ci znaczny atut w ocenie potencjalnego pracodawcy, to francuski. Należy podkreślić, że język francuski to główny język, używany w kontaktach międzynarodowych. O ile szukasz stanowiska w instytucjach państwowych, które parają się polityką międzynarodową, zdolność biegłego komunikowania się po francusku będzie niezbędna. Miej na uwadze też, że mowa Francuzów to inny, po języka Szekspira, naczelny język, używany w organach Unii Europejskiej. Jeśli szukasz porządnych lekcji nauki francuskiego, do Google wklej słowa „kurs francuskiego Warszawa”.