Jeżeli pragniesz odnieść zawodowy sukces, musisz nauczyć się angielskiego

Język angielski jest najbardziej znanym językiem na całym globie, używając go można dogadać się właściwie wszędzie. Czy to na urlopie w ciepłych krajach czy na spotkaniu zawodowym w Londynie, w każdym miejscu przydaje się akurat angielski.
Język angielski jest najpopularniejszym językiem na całym globie, używając go można dogadać się właściwie w każdym zakątku. Czy to na urlopie w ciepłych krajach czy na spotkaniu inwestycyjnym w Londynie, w każdym miejscu sprawdza akurat angielski.

Pragniesz awansu? Popraw swoje umiejętności

szczegóły pod linkiem

Autor: University of the Fraser Valley
Źródło: http://www.flickr.com
Osoby, które chcą awansować, muszą być świadome, jak istotne w karierze są kwalifikacje i umiejętności. Jeżeli pragną odnosić sukces oraz zdobywać coraz lepsze stanowiska, powinny zadbać o to, aby okazać się atrakcyjnymi pracownikami w oczach przełożonych. Można to osiągnąć, uczestnicząc w specjalnych szkoleniach podnoszących kwalifikacje. Cześć z tych szkoleń organizują osobiście pracodawcy, którym zależy, by ich podwładni przyswajali coraz to nowszą wiedzę i stawali się coraz lepsi w tym, co jest ich specjalnością. Jednak wszystkie szkolenia jest okazja robić także na swoją rękę, bo jest to inwestycja w lepsze perspektywy zawodowe.

Język obcy wciąż jest przydatny

Przyswajanie języka obcego jest w każdej chwili świetnym posunięciem, jeśli pragnie się zwiększyć zawodowe kwalifikacje. Coraz więcej zawodów wymaga, żeby obsiadający je ludzie, potrafili porozumiewać się z zagranicznymi kontrahentami, jak również załatwiali sprawy biznesowe na szczeblu międzynarodowym. Ale nie można sądzić, iż język angielski przydaje się tylko w korporacjach, ponieważ jego znajomość bywa potrzebna też przy zatrudnieniu w

angielski

gastronomii, handlu, hotelarstwie oraz każdej innej branży.

Języka angielskiego ucz się od profesjonalisty

Kiedy pragnie się rozpocząć naukę angielskiego, należy dopilnować, by lekcje prowadził prawdziwy profesjonalista. Nie bacząc na to, czy okaże się to nauka od podstaw, czy jedynie odświeżenie dawno nieużywanego języka, dobrym rozwiązaniem okaże się szkoła językowa. Lekcje w takiej placówce są bardzo skrupulatnie przygotowane, a obecność pozostałych studentów pozwoli ćwiczyć konwersację i słówka w praktyce. Odpowiedniej szkoły językowej można poszukiwać w prasie codziennej lub na stronach internetowych, np. wpisując w wyszukiwarkę hasło „kursy angielskiego warszawa” – porównaj. Dobrym pomysłem ma szansę być również zapytanie znajomych, czy mogą zarekomendować jakąś porządną szkołę językową w danym mieście.