Prezent

Upominek dla Twojego , który wywoła autentyczną radość

Zakupienie upominka dla dziecka może się okazać całkiem trudnym zadaniem. Niewielu rodzicieli orientuje się, w co preferują się bawić dzisiejsze maluchy. Jeszcze trudniej mają ludzie, którzy na co dzień nie mają kontaktu z dzieckiem, które ma zostać obdarowany. Jeżeli chodząc po sklepie dla dzieci czujesz się kompletnie zagubiony, przeczytaj ten krótki tekst – z pewnością znajdziesz jakieś wyjście ze swojej sytuacji.
Wybranie podarku dla młodego człowieka może się okazać całkiem trudnym wyzwaniem. Niewielu dorosłych orientuje się, w co lubią się bawić współczesne urwisy. Jeszcze ciężej mają ludzie, którzy na co dzień nie mają kontaktu z maluchem, który ma dostać prezent. Jeżeli spacerując po sklepie dla dzieci czujesz się całkowicie zagubiony, przeczytaj ten krótki tekst – z pewnością znajdziesz jakieś wyjście ze swojej sytuacji.

Mikołaj wręczający prezent
Autor: U.S. Army Corps of Engineers Europe District
Źródło: http://www.flickr.com

By prawidłowo dobrać dar dla dziecka, warto dowiedzieć się, jakie są aktualnie popularne serie artykułów. Zwykle są to rozmaite przedmioty z bohaterami z wyświetlanych teraz filmów. Są znane także takie serie, które są na topie od dawna – idealnym przykładem jest tu My Little Pony (na taniomania.pl). W sklepach dla maluchów można spotkać bogaty wybór gadżetów z wizerunkami tych milutkich kucyków. Jak da się się domyślić, My Little Pony jest popularne głównie wśród dziewczynek – jednak nie powinno się ulegać schematom, chłopcy też kochają się nimi bawić.

Świąteczne lego
Autor: Brian Neudorff
Źródło: http://www.flickr.com

Trudno spotkać w sprzedaży bardziej inteligentne zabawki niż legendarne duńskie klocki. Aktualnie niezwykle popularna jest kolekcja Lego City (zobacz na http://www.taniomania.pl/t/lego-city), w której można budować różnorakie przybytki, znane z dzisiejszych miast. To cudowna frajda dla dziecka, która silnie stymuluje IQ oraz umiejętności myślenia abstrakcyjnego. Wiele badań, nie pisząc już o doświadczeniu rzesz rodziców, pokazało, że stawianie konstruków z klocków rozwija wyobraźnię malucha, co w przyszłości może dać wielkie zyski. Najprawdopodobniej większość ze aktualnych mistrzów architektury w dzieciństwie bawiła się popularnymi klockami z Danii.

Rewelacyjnym pomysłem na upominek dla malucha mogą być baseny ogrodowe – każdy urwis kocha taplać się wodzie, kiedy na zewnątrz jest skwar. Do takich przedmiotów można dorzucić fajne dodatki – na przykład wielobarwne zjeżdżalnie, które przyniosą dzieciakowi wiele radości. Tego typu upominek jest oczywiście zasadny wyłącznie, jeśli maluch ma dostęp do ogródka, chociaż można taki basen położyć na przykład na tarasie.