Typy pieluszek dla niemowlaków

Pieluszki składane wykonane z tetry bambusowej. Realizują szereg funkcji prócz zwyczajnej pielęgnacji malca. Mogą służyć jako pieluszka wielorazowa bądź wkład do pieluszki kieszonki. To również najdelikatniejszy ręczniczek dla buzi dziecka.
Pieluszki układane wykonane z tetry bambusowej. Realizują szereg funkcji prócz prostej pielęgnacji smyka. Mogą służyć jako pieluszka wielokrotnego użytku względnie wkład do pieluszki kieszonki. To również bardzo delikatny ręczniczek dla buzi pociechy.

Dla oseska – można użyć jej jako otulacz, jakim całkowicie owiniemy dzidziusia, zapewniając mu beztroski sen. W duszne dni może posłużyć nam jako kołderka mgiełka, ponieważ bambus daje łagodzące uczucie chłodu. W szczególnie słoneczne dni pieluszką bambusową okryjemy wózek, nosidełko czy brzdąca w foteliku samochodowym, bo bambus absorbuje promienie UV. Jeśli dziecko jest wcześniakiem lub ma łagodną cerę, mamy możliwość z sukcesem użyć pieluszki bambusowe jak ręcznik, bambus jest nadzwyczaj miły, miękki i miły w dotyku, a przy tym niezwykle trwały, a wskutek swej super chłonności, prędko osuszy skórę pociechy. Bardzo dobrze sprawdza się także jako podkład na przewijak.

Jeżeli myślisz, że w tym artykule są ciekawe informacje, to przeczytaj również inne szczegółowe opracowanie (https://tmbpolska.pl/przenosniki-tasmowe-tasmociagi/) opisywanej tematyki. Tam także odnajdziesz interesujące zagadnienia.

Pieluszki z kieszonką, zobacz- to niezwykle użyteczna i banalna w obsłudze odmiana pieluszek wielorazowych.Pieluszki zbudowane są z powłoki nieprzemakalnej na zewnątrz i powłoki mikropolarku od strony pupki malucha. Te dwie powłoki są ze sobą złączone tak by pozostał przepust na wepchnięcia wkładów chłonnych. Do przelotu tego wkłada się dawkę i rodzaj wkładek stosowną do wieku i potrzeb maluszka. Pieluchy kieszonki posiadają uniwersalny wymiar (0-13 kg), w komplecie znajduje się jeden chłonny wkład bambusowo-bawełniany. Pieluszki typu kieszonki to jedno z bardziej oszczędnych rozwiązań. Pielucha z kieszonką rośnie wespół z maluchem i daje możność zastosowania opcjonalnych wkładów chłonnych. Na cały okres pieluszkowania koniecznych jest ok. 12 sztuk. Zgrabny kontur pieluchy zezwala na wolne założenie na nią niemowlęcego body na napy i całość się ze sobą przyzwoicie dostosowuje. Gumki nie uwierają pociechy, fason umożliwia odpowiednie dopasowanie, cała pieluszka z kieszonką jest rzetelnie stworzona, bardzo delikatna i gwarantuje harmonijną wymianę powietrza przy skórce malucha. Powłoka mikropolaru od strony pupy dziecka nie odbiera wilgoci i dzięki temu skóra nie ma kontaktu z wilgocią.