images

Typy pieluszek dla niemowlaków

Pieluszki układane wykonane z tetry bambusowej. Dokonują szeregu zadań prócz typowej pielęgnacji smyka. Mogą służyć jako pieluszka wielokrotnego użytku lub wkład do pieluszki kieszonki. To także najdelikatniejszy ręczniczek dla buzi maluszka.
Pieluszki układane wykonane z tetry bambusowej. Realizują szereg funkcji prócz prostej pielęgnacji smyka. Mogą służyć jako pieluszka wielokrotnego użytku względnie wkład do pieluszki kieszonki. To również bardzo delikatny ręczniczek dla buzi pociechy.

Dla oseska – można użyć jej jako otulacz, jakim całkowicie owiniemy dzidziusia, zapewniając mu beztroski sen. W duszne dni może posłużyć nam jako kołderka mgiełka, ponieważ bambus daje łagodzące uczucie chłodu. W szczególnie słoneczne dni pieluszką bambusową okryjemy wózek, nosidełko czy brzdąca w foteliku samochodowym, bo bambus absorbuje promienie UV. Jeśli dziecko jest wcześniakiem lub ma łagodną cerę, mamy możliwość z sukcesem użyć pieluszki bambusowe jak ręcznik, bambus jest nadzwyczaj miły, miękki i miły w dotyku, a przy tym niezwykle trwały, a wskutek swej super chłonności, prędko osuszy skórę pociechy. Bardzo dobrze sprawdza się także jako podkład na przewijak. Pieluszki z kieszonką, zobacz- to niezwykle użyteczna i banalna w obsłudze odmiana pieluszek wielorazowych.Pieluszki zbudowane są z powłoki nieprzemakalnej na zewnątrz i powłoki mikropolarku od strony pupki malucha. Te dwie powłoki są ze sobą złączone tak by pozostał przepust na wepchnięcia wkładów chłonnych. Do przelotu tego wkłada się dawkę i rodzaj wkładek stosowną do wieku i potrzeb maluszka. Pieluchy kieszonki posiadają uniwersalny wymiar (0-13 kg), w komplecie znajduje się jeden chłonny wkład bambusowo-bawełniany. Pieluszki typu kieszonki to jedno z bardziej oszczędnych rozwiązań. Pielucha z kieszonką rośnie wespół z maluchem i daje możność zastosowania opcjonalnych wkładów chłonnych. Na cały okres pieluszkowania koniecznych jest ok. 12 sztuk. Zgrabny kontur pieluchy zezwala na wolne założenie na nią niemowlęcego body na napy i całość się ze sobą przyzwoicie dostosowuje.

Zainteresowała Cię omawiana sprawa? Jeśli tak, to ponadto zobacz link na witrynie, która też przedstawia tego rodzaju teksty. To na pewno da Ci do myślenia.

Gumki nie uwierają pociechy, fason umożliwia odpowiednie dopasowanie, cała pieluszka z kieszonką jest rzetelnie stworzona, bardzo delikatna i gwarantuje harmonijną wymianę powietrza przy skórce malucha. Powłoka mikropolaru od strony pupy dziecka nie odbiera wilgoci i dzięki temu skóra nie ma kontaktu z wilgocią.