Organizacja urodzin dla najmłodszych w Warszawie

Dzieciaki szybko rosną i z niewielkich bobasów stają się pewnymi siebie kilkulatkami, następnie uczniami szkoły podstawowej i dalszych szkół. Kochający rodzice chcą celebrować każdą rocznicę urodzin swoich dzieci. I dlatego bardzo chętnie, rzecz jasna na miarę swych możliwości, organizując na przykład urodzinowe przyjęcia dla swych maluchów.
Dzieci rosną i z niewielkich berbeci zaczynają się stawać świadomymi siebie przedszkolakami, następnie uczniami szkoły podstawowej i dalszych szkół. Dobrzy rodzice chętnie celebrują każdą rocznicę urodzin swojego dziecka. I dlatego bardzo chętnie, rzecz jasna w miarę swych możliwości, organizując na przykład urodzinowe przyjęcia dla swoich pociech.

Sale zabaw dla dzieci

Autor: Luke Ma
Źródło: http://www.flickr.com
Jeszcze do niedawna nie funkcjonowały bawialnie dla kilkulatków albo areny zabaw i gier dla starszaków, przez co zabawy urodzinowe każdorazowo odbywały się w mieszkaniach i najczęściej w rodzinnym gronie. Można było zaprosić ciotki, wujków i kuzynostwo i przy domowym poczęstunku zabawa szybko mijała.

Dziś w większości miast działają bawialnie, w których można zorganizować urodzinową imprezę dla dziecka. Mogą to być baseny, sale zabaw ( – sale zabaw) czy ośrodki kulturalne, na przykład jakieś muzeum. W każdym z takich można znaleźć oferty na urządzenie przyjęcia urodzinowego, ale nawet jeśli ich jeszcze nie ma, warto zapytać menadżera, czy będzie możliwe przedstawienie indywidualnej oferty dla nas. Oferta taka obejmuje poczęstunek składający się zwykle z czegoś ciepłego, typu hamburger lub pizza, czegoś słodkiego, najczęściej ciasteczek lub cukierków oraz soczków dla wszystkich uczestników.

W czasie jednej lub dwóch godzin zabawy maluchy mają możliwość skorzystania z atrakcji typowych dla danego miejsca. Jeśli będzie to basen, to imprezowicze będą się bawić pod opieką ratownika w wodzie, w przypadku muzeum odbywa się oglądanie wystaw, a w różnych bawialniach maluchy wyskaczą się do woli w kulkowych basenach lub będą mogły pobaraszkować w labiryntach i na linkach. Zabawa odbywa się pod okiem rodziców lub będzie ją prowadził |doświadczony animator, przygotowany do pracy z dziećmi i mający gotowy animacyjny program na całe urodziny. Jak widać, rodzice mają ogromny wybór miejsc, gdzie można organizować urodziny dla dzieci. Szczególnie stolica celuje w takich bawialniach, głównie dlatego, że jest w niech spora ilość handlowych centrów i ośrodków nastawionych właśnie na młodszą grupę odwiedzających. Aby dobrze odnaleźć się w ofercie takich imprez wystarczy podać w wyszukiwarce hasło urodziny dla dzieci Warszawa i dostaniemy długi wykaz adresów.