Prezenty na Święta

Za pasem Święta Bożego Narodzenia, w związku z tym trzeba zastanowić się, co w tym roku z tej okazji naszym maluchom sprezentuje dobrotliwy brodacz. Upominek musi być unikatowy i trafiony. W tym wpisie przedstawiamy trzy arcyciekawe propozycje choinkowe, które bez wątpienia spodobają się każdemu dzieciakowi. Każdy z tych produktów silnie pobudza umiejętności dzieciaka oraz oferuje dużo godzin zabawy.
Już niedługo Wigilia, więc powinno zastanowić się, co w tym roku z tej okazji naszym pociechom przyniesie święty Mikołaj. Dar ma być unikatowy i trafiony. Poniżej prezentujemy 3 interesujące propozycje podarunkowe, które na pewno spodobają się każdemu maluchowi. Każdy z tych produktów mocno rozwija umiejętności dzieciaka oraz daje dużo godzin rozrywki.

plac zabaw dla dzieci

Autor: Miejsca Dzieci
Źródło: Miejsca Dzieci

Na początek, angry birds gra planszowa w sklepie Linkbaby to bardzo interesujący produkt. Na pewno każdy zna Angry Birds na urządzenia mobilne. Jeśli nie, zaprezentujmy szybko ten fenomen rozrywkowy: rozgrywka bazuje na wyrzucaniu z procy ptaków w celu strącenia świnek. Ta niskobudżetowa produkcja fińskiego wytwórcy gier komórkowych zdobyła ogromną popularność w ciągu ostatnich 3 lat. W Angry Birds pocina już kilkadziesiąt milionów użytkowników. A teraz szalone ptaki wydostały się z monitorów komórek i tabletów do świata rzeczywistego. Angry Birds gra planszowa świetnie stymuluje refleks i zdolności manualne twojego berbecia. Ten fantastyczny prezent kupisz już za mniej więcej 89 złotych w dobrych sklepach z zabawkami, również tych internetowych.

Piłeczkowy wulkan to propozycja sławnego wytwórcy zabawek Fisher Price. Jest kierowany dla najmniejszych maluchów, które dopiero uczą się maszerować. Dzieciak wrzuca kolorowe piłeczki do środka wulkanu, a po tym może je wypluwać w malowniczy sposób. Piłeczkowy Wulkan zachęca dzieciaka do stawiania pierwszych kroków i poznawania świata. Świetny podarek dla młodego człowieka, który ma już pół roku.

O rety krety to gra zręcznościowa sprawdzonej firmy Mattel dla maluchów w wieku powyżej czterech lat. Rozgrywka czerpie ze znanych od lat zabaw, które pobudzają refleks. Zawodnicy mają jak najszybciej stuknąć młotkiem krecika, który właśnie się zaświecił. Im szybciej uda się zbić zwierzaka, tym więcej punktów grający ma na koncie. Znakomita rozrywka na dużo wesołych godzin dla twojego dziecka i jego przyjaciela. Rozgrywka skutecznie ćwiczy refleks oraz uczy bezkonfliktowej i rzetelnej rywalizacji. Mikołaj (mikołaj animator)