Mama dobrze zorganizowana

Każda mama, po urodzeniu maluszka z entuzjazmem kupuje różne ”gadżety” dzięki, którym ułatwi sobie pierwsze karmienia.
Każda mama, która po raz pierwszy przeżywa macierzyństwo z zadowoleniem przyjmuje wszelkie ”gadżety” ułatwiające pierwsze karmienia.

Oczywiście, z biegiem czasu mamy radzą sobie z karmieniem znakomicie, mimo to w pierwszych dniach życia dziecka, niezwykle potrzebnym narzędziem przy przystawianiu dziecka do piersi może stać się specjalna poduszka ułatwiająca karmienie piersią, nazywana przeważnie fasolką.

Na tej stronie jest sporo rzeczowych wiadomości, ale prędko zobacz także pozostałe szczegółowe informacje Przerabianie zdjęć. One również są bez wątpienia godne uwagi.

Karmienie piersią w nieodpowiedniej pozycji potrafi nie tylko wywołać ból pleców u mamy, ale również zwiększa prawdopodobieństwo tego, iż maluch będzie jadł z przerwami połykając pęcherzyki powietrza, które wywołują kolkę.

Lateksowa poduszka profilowana

Autor: Janpol
Źródło: Janpol

Poduszka do karmienia Cebuszka, może okazać się istotnym gadżetem, jaki warto zakupić już przed porodem. Wtedy może służyć przyszłej mamie do przybierania wygodnej pozycji w trakcie snu lub chwili odpoczynku. Poduszki do karmienia gwarantują dziecku maksymalną wygodę zarówno podczas ssania piersi, jak i odpoczynku, odciążają kręgosłup (zapalenie mięśni kręgosłupa) mamy. Poza tym mogą być również wykorzystywane jako zabezpieczenie dziecka podczas drzemki. Akcję „usypianie”, jeżeli o niej wspominamy – dobrze jest rozpocząć już na pół godziny przed udaniem się do kąpieli. wyłączmy telewizor, zrezygnujmy z odkurzacza oraz zabawek dźwiękowych. Nie za ciepło, nie za długo, nie za ciekawie – te słowa warto wziąć sobie do serca i stosować podczas kąpieli, gdyż od tego, co dzieje się w wanience, zależy, jak szybko malec zaśnie. Wanienka dla dziecka Cebababy musi spełniać najwyższe wymogi bezpieczeństwa, to podstawowa kwestia, brana pod uwagę w trakcie jej kupna.

Kolor, gabaryty uzależnione są wyłącznie od gustu i potrzeb świeżo upieczonych rodziców. Wieczorna kąpiel zagwarantuje noworodkom spokojne sny. A rodzice, aby usłyszeć spokojny, miarowy oddech swego maluszka mogą pokusić się zakup niani elektronicznej. Gdyż właśnie po to – by zagwarantować rodzicom wewnętrzny spokój i pozwolić im na chwilę wytchnienia w czasie, kiedy ich niemowlę słodko śpi, powstało to niepozorne, acz wielce pożyteczne urządzenie.

Więcej na