Lego Super Heroes – gratka dla miłośników mega bohaterów filmowych

Superbohaterowie to postacie wielbione przez każde dziecko, które w ogóle się nie starzeją. Komiksami z serii Marvel zachwycają się maluchy w każdym kraju już od wielu lat i nie zapowiada się na to, by ich popularność miała w najbliższym czasie w jakikolwiek sposób się zmniejszyć. Trend ten wykorzystała kultowa marka Lego i wypuściła na rynek serię lego super heroes, która tematyką nawiązuje do bohaterów tych komiksów – na przykład grupy Avengers. Poza tym, zestawy lego super heroes odnoszą się też do innych popularnych postaci. Dziecko może wybierać pomiędzy Batmanem, a jego zaciętym wrogiem, Jokerem. Asortyment jest dosyć duży.
Klocki Lego z serii Super Heroes są świetną zabawką.
Superbohaterowie to postacie wielbione przez każdego malucha, które w ogóle się nie starzeją. Komiksami z serii Marvel zachwycają się dzieci w każdym kraju już od wielu lat i nie zapowiada się na to, by ich popularność miała w bliskim czasie w jakiś sposób się zmniejszyć. Trend ten wykorzystała znana firma Lego i puściła na rynek serię lego super heroes, która tematyką nawiązuje do bohaterów tych komiksów – przykładowo grupy Avengers. Poza tym, zestawy lego super heroes odnoszą się również do innych lubianych postaci. Dziecko może wybierać pomiędzy Batmanem, a jego odwiecznym wrogiem, Jokerem. Wybór jest dość zróżnicowany.
Klocki Lego z serii Super Heroes są idealną zabawką.

konstrukcje z klocków lego

Autor: Christian Stocker
Naturalnie, przed zakupem warto zapoznać się ze wskazówkami firmy na temat odpowiedniego wieku dziecka. Zestawy dla siedmiolatka nie będą atrakcyjne dla dziecka młodszego, gdyż może sobie ono nie dać rady z ich ułożeniem. Zestawy mają dodatkowo jedną istotną zaletę – bawić się nim może wiele dzieci, dzięki czemu naturalnie uczą się pracy w grupach.

To dobry czas, aby zgłębić więcej danych na ten wątek – niezbędne będzie jedynie oficjalne źródło (http://impuls.waw.pl/), które wyświetli potrzebne informacje.

Dodatkowo, układanie takich klocków jest doskonałą okazją, by rodzic spędził więcej czasu z własną pociechą. Bardzo często także dla osób dorosłych jest to naprawdę świetna zabawa, w szczególności że przeważnie podczas ich dzieciństwa takie klocki istniały tylko w sferze marzeń.

Układanie klocków rozwija kreatywność, uczy logicznego myślenia oraz przede wszystkim cierpliwości, jakiej maluchy czasami nie posiadają. Jest to znakomita alternatywa dla powszechnych gier komputerowych, które aktualnie odznaczają się tak dużą popularnością wśród dzieci. Należy zapytać dziecko, którego bohatera lubi najbardziej oraz zakupić pasujący zestaw. Wtedy będzie się miało gwarancję, że nie zostanie on przez malucha odrzucony na bok. Klocki Lego są bezpieczne i wspierają rozwój dziecka.

Dodatkowo, wybór w ramach serii jest rzeczywiście bogaty, dlatego niezależnie od indywidualnych wymagań malucha, na pewno odszuka się zestaw, który je spełni i będzie dla niego pasjonującą przygodą. Sam motyw super bohaterów jest idealny dla maluchów, ponieważ każdy z nich, zarówno chłopcy jak i dziewczęta, mają własną ulubioną postać.