niemowlę ze smoczkiem

Akcesoria dla dzieci

Święta lada dzień. Czas przygotowań, kulinarnych popisów i porządków. Jednak nie dla młodej mamy. Jako, że dla „świeżo upieczonych” rodziców najważniejsze jest ich Maleństwo, na ogół przyjmują zaproszenie na święta od najbliższych. Jak zorganizować podróż?
Święta lada dzień. Czas przygotowań, wypieków i porządków. Lecz nie dla młodej mamy. Albowiem dla „świeżo upieczonych” rodziców najważniejsze są chwile z maluszkiem, na ogół korzystają z zaproszenia na święta od kochających dziadków. W jaki sposób przygotować się z dzieckiem do świątecznej wizyty?

Butelka dla dziecka
Autor: Loni Townsend
Źródło: http://www.flickr.com

Zacznijmy od sprawy priorytetowej: mleka. Mamy, które karmią piersią, zadanie mają ułatwione. Zachęcamy mimo wszystko zabrać laktator. Z jakiej przyczyny, jeśli i tak jedziemy z maluszkiem – zdziwi się mama. Ano po to by podarować sobie choć momenty relaksu. Karmienie na żądanie w trakcie łamania się opłatkiem czy kolacji wigilijnej przy rodzinnym stole, może najbardziej cierpliwą mamę troszkę zirytować. Uszykowanie pojemnika z odciągniętym pokarmem spowoduje, że mama znajdzie chwilę czasu dla siebie, kiedy dziadek lub tata będą opiekować się bobasem. Laktator Avent , który możemy nabyć w wersji ręcznej oraz elektrycznej to niezastąpiony pomocnik każdej mamy.

is