Akcesoria dla dzieci

Święta tuż, tuż. Czas przygotowań, wypieków i porządków. Ale nie dla młodej mamy. Z racji iż dla „świeżo upieczonych” rodziców najważniejsze są chwile z maluszkiem, na ogół korzystają z zaproszenia na święta od rodziny. Jak przygotować się z niemowlęciem do dalszej drogi?
Święta lada dzień. Czas przygotowań, wypieków i porządków. Lecz nie dla młodej mamy. Albowiem dla „świeżo upieczonych” rodziców najważniejsze są chwile z maluszkiem, na ogół korzystają z zaproszenia na święta od kochających dziadków. W jaki sposób przygotować się z dzieckiem do świątecznej wizyty?

Butelka dla dziecka

Autor: Loni Townsend
Źródło: http://www.flickr.com

Zacznijmy od sprawy priorytetowej: mleka. Mamy, które karmią piersią, zadanie mają ułatwione. Zachęcamy mimo wszystko zabrać laktator. Z jakiej przyczyny, jeśli i tak jedziemy z maluszkiem – zdziwi się mama. Ano po to by podarować sobie choć momenty relaksu. Karmienie na żądanie w trakcie łamania się opłatkiem czy kolacji wigilijnej przy rodzinnym stole, może najbardziej cierpliwą mamę troszkę zirytować. Uszykowanie pojemnika z odciągniętym pokarmem spowoduje, że mama znajdzie chwilę czasu dla siebie, kiedy dziadek lub tata będą opiekować się bobasem. Laktator Avent , który możemy nabyć w wersji ręcznej oraz elektrycznej to niezastąpiony pomocnik każdej mamy.

sprawdź smoczki do butelek na 
Avent to również gama akcesoriów dziecięcych, która ułatwia opiekę nad noworodkiem – począwszy od błyskawicznie działających i nieskomplikowanych w obsłudze podgrzewaczy do butelek i dań w słoiczkach, poprzez zestawy przyborów do pielęgnacji dziecka oraz wkładki laktacyjne, zapewniające  pewność i wygodę w czasie karmienia piersią. 
Szczególnie cenionymi produktami firmy Avent są butelki, z niezwykle czułym zaworem antykolkowym, a także smoczki do butelek, zaprojektowane na wzór piersi matki, naśladujące jej ruch i miękkość. Z tego powodu, jeżeli nie karmimy naturalnie, przygotujmy [TAG=butelki

, proszek do przygotowania mieszanki, smoczki oraz picie.

Konieczne również będą akcesoria do zmiany pieluszek malucha. Spakujmy pieluszki na zmianę, krem przeciw odparzeniom, foliowe torebki na zużyte pieluszki oraz opakowanie wilgotnych chusteczek. Dzięki chusteczkom możemy delikatnie i w szybki sposób odświeżyć skórę dziecka.

Jeżeli chcesz zdobyć jeszcze inne informacje na ten temat, odkryj ponadto (https://www.tablicowo24.pl/kategorie/gabloty/gabloty-korkowe/) inne nasze strony na podobny temat – one także są zajmujące.

Jednocześnie oczyszczają i pielęgnują, troszcząc się o zdrowie wrażliwej, skóry niemowląt. Po ich zastosowaniu najmłodszy członek rodziny jest czyściutki jak po wieczornej kąpieli.
Oprócz pełnej po brzegi torby podróżnej, niezbędne nam będą również: dużo cierpliwości i wiara, że będą to niezapomniane święta.