Furby – jedna z najbardziej popularnych zabawek dziecięcych

Czasy, w jakich dzieci musiały się zadowolić patykami występującymi w roli karabinu czy szpady, ponieważ w polskich sklepach nie było zabawek, dawno minęły. Obecnie sklepowe półki uginają się od artykułów przeznaczonych dla najmłodszych, a co jakiś czas, któraś z zabawek zyskuje ogromną popularność i staje się pragnieniem każdego dziecka. Podobnie jest z maskotkami furby.
Czasy, w jakich dzieci musiały się bawić patykami występującymi w roli karabinu lub szpady, jako że w polskich sklepach nie było zabawek, dawno minęły. Obecnie sklepowe półki uginają się od zabawek przeznaczonych dla najmłodszych, a co jakiś czas, któraś z zabawek zdobywa ogromną popularność i staje się pragnieniem każdego malucha. Podobnie jest z maskotkami furby.

furby

Autor: Richard Elzey
To interaktywna zabawka, jaka ma formę sympatycznego stworka. Występuje w różnych wersjach kolorystycznych. Co ciekawe, to dziecko może samodzielnie zaprojektować zabawkę, jaka mu faktycznie odpowiada. Wystarczy, że wybierze stosowny kolor futerka oraz oczy. Taka personalizacja jest bardzo interesującym pomysłem i dodatkowo uatrakcyjnia zabawkę (ciekawe furby na Furby jest w stanie okazywać emocje, jak na przykład radość lub smutek, tym sposobem staje się zabawką, jaka może być również przyjacielem dla dziecka. Maluch ma też spory wpływ na kształtowanie osobowości zabawki, która zależy od tego, w jaki sposób się ją traktuję. Zabawka odróżnia mówione do niej słowa – oczywiście, należy mówić relatywnie wolno oraz co najważniejsze – wyraźnie.

furby

Autor: Ed and Eddie
Producent zatroszczył się również o aplikację, jaka daje możliwość na opiekę nad Furby.

Kliknij ten odsyłacz oraz zobacz więcej dokładniejszych danych odnoszących się do podnoszonego tu artykułu. Z pewnością jest on bardzo atrakcyjny.

Jest ona przeznaczona na dwa systemy operacyjne – IOS i popularny Android. Zabawka może być dla dziecka interesującą alternatywą i odpowiednikiem prawdziwego zwierzęcia, na którego posiadanie rodzice nie chcą lub nie mogą sobie pozwolić. Jest to też znakomity trening przed posiadaniem psa bądź kota, jako że dziecko musi się opiekować maskotką, bawić się z nią i okazywać jej zainteresowanie. Dla rodzica jest to świetne pole do obserwacji zachowania własnej pociechy. Na podstawie jego interakcji z Furby można podjąć końcową decyzję, czy maluch jest już gotowy na posiadanie zwierzęcia.
Furby to zabawka odpowiednia tak samo dla chłopców, jak i dziewczynek. Bawić się nią mogą przede wszystkim dzieci nieco starsze, jakie potrafią mówić, jako że wyłącznie w takim przypadku będą w stanie dokładnie wykorzystać jej możliwości (czytaj tu na Zabawka jest dziś bez problemu dostępna w polskich sklepach, w związku z tym na pewno nie będzie się miało dużych kłopotów z jej zakupem. Podobne zabawki interaktywne cieszą się sporym zainteresowaniem, jako że zapewniają zdecydowanie więcej możliwości niż zwyczajne produkty dla dzieci.