gra planszowa

Czapki dla dzieci – nadzwyczaj modny i ważny, choć niedoceniany dodatek.

Zima zbliża się wielkimi krokami. Jednym, czyli dorosłym kojarzy się głównie z chłodem, śniegiem, oblodzonymi drogami odśnieżaniem aut.
Zima zbliża się wielkimi krokami. Jedni, czyli dorośli utożsamiają ją głównie z niskimi temperaturami, śniegiem, oblodzonymi jezdniami odśnieżaniem aut.

gra planszowa
Autor: Chris Dlugosz
Źródło: http://www.flickr.com

Dla drugich zaś (czytaj: dzieci) to niesłychanie magiczny okres, świetna okazja do tego, by spędzać czas na świeżym powietrzu, lepić bałwana, urządzać bitwy na śnieżki bądź jeździć na sankach.
Zimowe zabawy wymagają jednak odpowiedniego przygotowania – w przeciwnym wypadku zakończą się katarem, gorączką i przeziębieniem . Co robić, ażeby zapobiec infekcjom? Należy koniecznie „uzbroić” nasze pociechy w czapki bawełniane dla dzieci. Dlaczego to takie ważne? Nie zapominajmy, że ponad 70% ciepła „wydostaje się” przez głowę. Przywołane części garderoby chronią zatem organizm przed wyziębieniem oraz wirusami. Co więcej, bawełnę charakteryzuje bardzo duża wytrzymałość, odporność na rozerwanie i higroskopijność, dzięki czemu idealnie pochłania wilgoć. W dodatku. przepuszcza powietrze. Jest miękka w dotyku, przyjazna dla skóry. Nie jest tajemnicą, iż mnóstwo szczególnie młodych osób uznaje nakrycie głowy za kolokwialny „obciach” (zapoznaj się z ofertą). Nasuwa się pytanie: jak je przekonać? Racje zdrowotne mogą okazać się nie wystarczające. Dobrze byłoby sięgnąć zatem po argumenty „modowe”.

Nakrycie głowy bowiem stanowi niezmiernie stylowy dodatek do nieomal każdego stroju. Niejedna czapka wiosenna dla dziewczynki jest tego wspaniałym dowodem. Na rynku odnajdziemy masę przeróżnych fasonów.