Autka dla dzieci- spraw swojemu dziecku uśmiech

Jedną z pierwszych zabawek, w które rodzice zaopatrują własne latorośle jest jeździk. Rynek jest bogaty w różnorodne jeździki dla dzieci. Większość z nich prezentuje się standardowo – koła, siodełko, kierownica, pedały, zasilacz, łańcuchy. Zdaje się, że nic w tej kwestii nie może być oryginalne. A jednak! Prekursorski jest TwistCar. To naprawdę wyjątkowe autko dla dziecka.
Jedną z pierwszych zabawek, w które rodziny zaopatrują swoje maluszki jest rower. Rynek jest obfity w różnej maści jeździki dla dzieci. Wiele z nich prezentuje się standardowo – koła, siodełko, kierownica, pedały, zasilacz, łańcuchy. Wydaje się, że nic w tym temacie nie może być odkrywcze. A jednak! Nietradycyjny jest TwistCar. To naprawdę jedyne w swoim rodzaju autko dla dziecka.

Dziecko w samochodziku

Autor: Raíssa Viza

Niepowtarzalność rowerka Twistcar (link do strony) opiera się na energii, dzięki której jest wprawiany w ruch. Nie potrzeba tu żadnych baterii, silników czy innych zasilaczy.

Sądzisz, że niezbędny jest Ci kompleksowy opis (http://www.dentistree.pl/) na ów zagmatwany temat? Nadchodzimy z pomocą – rzetelne wskazówki znajdziesz na naszej następnej witrynie.

Wyłączną energią ,która jest potrzebna do jego napędzania jest energia brzdący, której oczywiście pociechy mają aż nadto. Jak to jest możliwe? Autko dla dziecka porusza się przy wykonywaniu naprzemiennego ruchu kierownicą w lewo i prawo. Mechanizm ten powoduje, że pociecha ma pierwszorzędną zabawę a jednocześnie rozwija mięśnie w całym ciele. Pojazd rozwija prędkość max. 2.8 m/s, a jego max. obciążenie równa się 120 kg, co umożliwia zespołową zabawę ze swą pociechą. Jeździki dla dziecka TwistCar charakteryzuje dużo zalet. Nie licząc już pozytywnego wpływu na ekologię są wyjątkowo mocne. Zrobione są z najwyższej jakości budulców, jednocześnie przyjaznych dla ekologii. Nie ma w nich elementów ulegających zużyciu, dlatego raz kupione starczają na kilka, kilkanaście lat używania. Wyposażając swoje dziecko w TwistCar można być spokojnym o jego zdrowie. To autko dla dziecka ma wszystkie atesty i urzeczywistnia wymogi bezpieczeństwa obowiązujące w Unii Europejskiej. Delikatna konstrukcja roweru (ważny link) umożliwia nieograniczone używanie go w domu. Zaletą jest też to, że jego kółka nie rysują posadzek.

Oryginalny TwistCar zyskał poparcie dzieci we wszystkich państwach. Jest wyśmienitą alternatywą dla gier komputerowych i programów telewizyjnych, ponieważ polepsza formę maluszków. Zatem jeśli chcesz, aby Twój maluch miał swój własny bajkowy, jedyny w swoim rodzaju pojazd – podaruj mu TwistCar!