Co dla naszego dziecka mogą być najlepsze?

Mimo, że pieluszki wielorazowe są jeszcze bardziej wzięte, wciąż wielu rodzicielom na hasło „ pieluszka z materiału”, cierpnie skóra. Musimy jednak wiedzieć, że pieluszka wielorazowa różni się w dużym stopniu od sławetnej powszechnie tetry. Jest to artykuł nowoczesny technologicznie, jeżeli idzie o użyte surowce, model i wygląd.
Mimo, że pieluszki wielokrotnego użytku są jeszcze bardziej atrakcyjne, nadal wielu rodzicielom na hasło „ pieluszka z materiału”, drętwieje skóra. Musimy jednak mieć na uwadze, że pieluszka wielorazowa różni się znacznie od głośnej powszechnie tetry. Jest to produkt zaawansowany technologicznie, jeżeli chodzi o używane surowce, krój i design.

Typy pieluszek dla niemowlaków

Pieluszki składane wykonane z tetry bambusowej. Realizują szereg funkcji prócz zwyczajnej pielęgnacji malca. Mogą służyć jako pieluszka wielorazowa bądź wkład do pieluszki kieszonki. To również najdelikatniejszy ręczniczek dla buzi dziecka.
Pieluszki układane wykonane z tetry bambusowej. Realizują szereg funkcji prócz prostej pielęgnacji smyka. Mogą służyć jako pieluszka wielokrotnego użytku względnie wkład do pieluszki kieszonki. To również bardzo delikatny ręczniczek dla buzi pociechy.