Autka dla dzieci- spraw swojemu dziecku uśmiech

Jedną z pierwszych zabawek, w które rodzice zaopatrują własne latorośle jest jeździk. Rynek jest bogaty w różnorodne jeździki dla dzieci. Większość z nich prezentuje się standardowo – koła, siodełko, kierownica, pedały, zasilacz, łańcuchy. Zdaje się, że nic w tej kwestii nie może być oryginalne. A jednak! Prekursorski jest TwistCar. To naprawdę wyjątkowe autko dla dziecka.
Jedną z pierwszych zabawek, w które rodziny zaopatrują swoje maluszki jest rower. Rynek jest obfity w różnej maści jeździki dla dzieci. Wiele z nich prezentuje się standardowo – koła, siodełko, kierownica, pedały, zasilacz, łańcuchy. Wydaje się, że nic w tym temacie nie może być odkrywcze. A jednak! Nietradycyjny jest TwistCar. To naprawdę jedyne w swoim rodzaju autko dla dziecka.