Antykolkowa butelka. Czy rzeczywiście pozwala pokonać kolkę?

Jedni mniemają, iż to perfekcyjne remedium na brzuszkowe kłopoty osesków. Inni, iż to tak zwany „pic na wodę”.
Czy butelki antykolkowe faktycznie pomagają ograniczyć tą dokuczliwą uciążliwość, jaką jest niemowlęca kolka? Rodzicieli poszukujących magicznego medykamentu na kolkę muszę rozczarować – nie ma jednego a także skutecznego antidotum na tę niemowlęcą dokuczliwość.
Jedni uważają, iż to wspaniałe antidotum na brzuszkowe kłopoty dzidziusiów. Inni, iż to tak zwany „pic na wodę”.
Czy butelki antykolkowe faktycznie dopomagają ograniczyć tą dokuczliwą dolegliwość, jaką jest niemowlęca kolka? Rodziców poszukujących czarodziejskiego medykamentu na kolkę muszę zawieść – nie ma jednego jak też skutecznego antidotum na tę niemowlęcą dokuczliwość.