Które pieluszki wybrać?

Wybór pieluszek to zagadka dla każdego świeżo upieczonego rodzica. Obecnie na sklepowych półkach znajdziemy wiele rodzajów pieluch, z których każda mama zdecyduje się na najbardziej właściwy model dla jej dziecka. Między nimi ujrzymy zarówno te, które były używane od dawien dawna, (czyli flanelowe, frotowe), najnowsze pieluszki EKO jednorazowe – nieuczulające, ulegające biodegradacji pieluchy ekologiczne a także takie, które są w całości przeznaczone do prania.
Wybór pieluszek to zagadka dla każdego świeżo upieczonego rodzica. W chwili obecnej w sprzedaży znajdziemy wiele rodzajów pieluch, z których każda mama polubi najlepszy model dla jej pociechy. Wśród nich zobaczymy zarówno te, które stosowały nasze mamy, (czyli flanelowe, frotowe), alternatywę dla popularnych jednorazówek: pieluszki EKO jednorazowe – nieuczulające, ulegające biodegradacji pieluchy ekologiczne jak i takie, które możemy włożyć do prania.

W okresie karmienia piersią niezbędnie trzeba dbać o higienę piersi

Karmienie piersią, to zdecydowanie czynność nieunikniona dla każdej matki i również sporo pań pragnie swoje dzieci karmić piersią w ich pierwszym okresie życia, żeby otrzymywały odpowiedni pokarm dla swojego rozwoju. Dla kobiety powiązane jest to z solidnym dbaniem o piersi i również o odpowiednie odżywanie się, bo ma to wyjątkowo spore znaczenie w dostarczaniu pokarmu dla dziecka.
Karmienie piersią, to zdecydowanie czynność obowiązkowa dla każdej matki i też sporo pań chce własne dzieci karmić piersią na początku ich życia, aby otrzymywały najlepszy pokarm dla swojego rozwoju. Dla kobiety powiązane jest to z solidnym dbaniem o piersi i też o odpowiednie odżywanie się, gdyż ma to niezwykle spore znaczenie w produkowaniu pokarmu dla niemowlęcia.