Czy otworzenie przedszkola ma rację bytu?

Kilka lat temu powróciłam z kilkuletniej emigracji – studiowałam i pracowałam w Norwegii, co sprawiło, że po powrocie do Polski posiadałam spore pieniądze oraz wyższe wykształcenie. Postanowiłam zatem otworzyć pod Warszawą przedszkole. Jakoś mi się poszczęściło, bo dostałam w spadku po dziadkach wspaniały dom.
Przed kilkoma laty powróciłam z emigracji – studiowałam oraz pracowałam w Norwegii, co spowodowało, że po powrocie do ojczyzny miałam spore pieniądze oraz wyższe wykształcenie. Postanowiłam w takim razie założyć pod Warszawą przedszkole. Poszczęściło mi się, bo dostałam w spadku po dziadkach duży dom.

Z jakich powodów tak naprawdę warto zapisać się na filologię rosyjską? Specjalistyczne informacje

Jeszcze jakiś czas temu w naszym kraju niechętnie poznawaliśmy język naszych wschodnich sąsiadów. Było to rzecz jasna spowodowane sytuacją polityczną. Przez to, że język rosyjski był w każdej placówce edukacyjnej obowiązkowy, stał się prędko znienawidzony, jako język ciemiężcy. Z kolei, to właśnie znajomość rosyjskiego zapewniała zrobienie zawrotnej kariery w każdym kraju Bloku Wschodniego.
Jeszcze jakiś czas temu w naszym kraju niechętnie poznawaliśmy język naszych wschodnich sąsiadów. Było to oczywiście uwarunkowane politycznie. Przez to, że język rosyjski był w każdej placówce edukacyjnej obowiązkowy, stał się prędko znienawidzony, jako język ciemiężcy. Z drugiej strony, to właśnie jego znajomość umożliwiała zrobienie zawrotnej kariery we wszystkich krajach Bloku Wschodniego.