dokształcanie dla pedagogów

Dzisiejsza oświata nakierowana jest na rozwój ucznia o najwyższej formy, to jedna z najistotniejszych wartości społecznych i jednostkowych, staje się warunkiem postępu społecznego i kultury. Pedagog, aby rozwinąć kunszt nauczycielski musi się szkolić przez cały czas działalności zawodowej. Właściwością wyznaczającą zawód nauczyciela jest obowiązek edukowania i wychowania.
Współczesna edukacja nakierowana jest na rozwój ucznia o dużej formy, to jedna z najistotniejszych wartości społecznych i jednostkowych, staje się wymogiem rozwoju społecznego i kultury. Pedagog, ażeby rozwinąć kunszt nauczycielski musi się szkolić przez cały czas aktywności zawodowej. Własnością odróżniającą fach pedagoga jest funkcja edukowania i wychowania.