Zakup zabawki dla potomka to poważna sprawa – co nabyć, by nie narazić go na niebezpieczeństwo?

Zabawki są nieodłącznym składnikiem dzieciństwa. Mają nauczać pociechy, śmieszyć je, polepszać fantazję. Jednak przy ich zakupie rodzice częstokroć inspirują się popularnością i reklamami telewizyjnymi. Znika z wolna stwierdzenie, że to bezpieczeństwo jest najważniejsze. Czym winniśmy się sugerować przy zakupie gadżetów dla brzdąców?
Zabawki są nieodłącznym elementem dzieciństwa. Muszą kształcić pociechy, śmieszyć je, rozwijać fantazję. Jednak przy ich nabyciu rodzice nagminnie inspirują się popularnością i reklamami telewizyjnymi. Zanika powoli fraza, że to bezpieczeństwo jest najistotniejsze. Czym winniśmy się sugerować przy zakupie gadżetów dla malców?